KEMPING

W NATURE

Ścieżka rowerowa przebiega w odległości stu metrów od miejsca, co pozwala na łatwe i zrelaksowany dostęp do wszystkich Livigno i większość wędrówek i zajęć miejsce ma do zaoferowania.The cycle path passes within a hundred metres of the site, allowing easy and relaxed access to all of Livigno and the majority of treks and activities the location has to offer.

CHECK-IN 10 am / CHECK-OUT 12 am

Wykształcony Klient przestrzega razy.

ZWIERZĘTA DOZWOLONE

W naszej wypoczynkowy mogą przebywać zwierzęta.

WITAMY!

Kemping Forcola znajduje się w południowej części doliny Livigno, parę kilometrów od granicy ze Szwajcarią, w spokojnym i słonecznym miejscu, wkomponowanym w krajobraz.

W odległości stu metrów od kempingu znajduje się ścieżka rowerowa, która w sposób wygodny, z górskim krajobrazem w tle, pozwoli dotrzeć do dowolnego miejsca w Livigno i do większości tras i atrakcji, które można zwiedzać w okolicy.

Naprzeciwko znajduje się przystanek bezpłatnego autobusu, który kursuje przez cały dzień wzdłuż doliny, aż do jej głównego miasta.

W NASZYM KEMPING

Kemping dysponuje stanowiskami, przy których można podłączyć się do sieci elektrycznej. Turyści mogą pobierać wodę pitną oraz wyrzucać śmieci w wyznaczonych miejscach. W ostatnim czasie zbudowany został nowoczesny węzeł sanitarny, z prysznicami i pralnią, gdzie można wyprać i wysuszyć bieliznę, a także umyć i wysuszyć naczynia.
Sklep z wszelkimi artykułami codziennego użytku oraz z towarami wolnocłowymi, bar i restauracja otwarte codziennie, możliwość skorzystania z butli gazowej oraz przystanek bezpłatnego autobusu, znajdujący się przy wejściu na kemping – wszystko to wpłynie na pozytywną ocenę tego miejsca przez Państwa.

Sklep oferuje artykuły spożywcze, w tym codziennie świeże pieczywo, wędliny w plasterkach, warzywa, sery z regionu Livigno oraz mięso.
Można również dokonać w nim zakupu wielu towarów wolnocłowych, łącznie z wiodącymi markami likierów, papierosów, słodyczy i czekolad z pobliskiej Szwajcarii, a także artykułów codziennego użytku, środków higieny ogólnej i osobistej.

USŁUGI MOZNA ZNALEZC

  • ELEKTRYCZNOŚĆ TAK
  • ZAŁADUNEK I WYPLYWAJACA WODA TAK
  • TOALETY WYPOSAŻONYTAK
  • KUPOWAĆ ZA TAK

CIR:014037-CAM-00009

Prośba o informacje

Kemping Forcola i “usytuowany jest w cichej i słonecznej 5 minut jazdy od centrum Livigno i wyciągów narciarskich, ścieżki rowerowej i tras biegowych w twarz.

Hotel Forcola – Famiglia Della Fontana
Via Campaciol 6 – Contrada Forcola
23030 LIVIGNO SO
Tel: +39 3348910479
E-mail: info@forcola.com

Taxi Express Livigno

Bio Shop Forcola

Where we Are

Contacts

Via Forcola,12 - LIVIGNO (SO)

info@forcola.com

+39 334 8910479

© Copyright 2016 by Forcola Livigno - CF. 92004900145 - Website by Gallweb